TOGOG Fikir Atölyesi: Oyun Geliştirme Teknolojileri

TOGOG yine güzel bir etkinlik ile karşınıza çıkıyor.  Etkinlikten bahsetmeden önce TOGOG nedir ondan bahsedelim biraz.
logo

Sanıyorum COO (Civilization Of Ottoman) projesine başladığımız (2008) dönemlerde bu grubu kurmuştuk. Microsoftan bir müddet destek almıştık. Kurucuları arasında ve yer aldığım bu gruba şahsi yoğunluktan ve iş hayatından dolayı çoook uzun bir süre ilgilenemesem ve aktif olamasam da son zamanlarda vakit buldukça katkı sağlamaya çalışıyorum. Kuruculardan Gürcan abinin ilk günden buyana, şevki, öğünme ve öğretme isteğinde eksilme/azalma söz konusu olmadığı için grup her geçen gün aynı mantelitede insanların bir araya gelmesi ile daha aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Türkiye ‘de oyun geliştirmek isteyen her bireyin kendine katkı sağlamasını amaçlayan ve onların gelişiminde rol oynayan bir oluşum olma yolunda katlanarak artan bir ivme ile karşılıksız hizmetine devam etmektedir.

Gelelim etkinlik detaylarına;

4 Nisan Cumartesi günü saat 21:00 ‘da Etkinlikte, Oyun geliştirme süreçlerinde kullanılan teknolojileri konuşuyor olacak. Herkesi orada görmek bizleri mutlu edecektir.

 

10408815_10206447273880295_8567136145742281521_n

Etkinlik Facebook Sayfası ‘ndan geliyorum demeyi unutmayınız.

Etkinlik Yapılacak Adres

erdemtuzen

Project Manager at Nuevo SoftwareHouse
I am a Microsoft Certified Trainer (MCT).

and...

#Software #Solution #Sharepoint #SharepointOnline #WebApplication #EnterpriceApplication #Azure #ArtificialIntelligence #GameDevelopment #Entrepreneurial #NoviceNeyPlayer #AmateurPhotographer #BigUncle
Share

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.